top of page
Szukaj
  • izosia

DNI OTWARTE W SZKOŁACH PONADPODSTAWOWYCH W POWIECIE NIDZICKIM

W dniach 21 kwietnia b.r. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy oraz 24 kwietnia b.r. w Zespole Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie odbyły się Dni Otwarte Szkół.

Przybyli uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście mogli zapoznać się przede wszystkim z ofertą edukacyjną szkół, uzyskać informacje na temat zasad rekrutacji, wymaganych dokumentów, dat składania podań, nauczanych przedmiotów zawodowych, prowadzonych projektów, szkoleń i innych atrakcji oferowanych przez szkoły.

W szkołach zorganizowano stoiska z danym kierunkiem kształcenia, konkursy sportowe, jak również konkursy o tematyce kulinarnej. Dla zainteresowanych uczniów przygotowano wiele ciekawych atrakcji, m.in. w ZSZiO możliwość zwiedzania pojazdów wojskowych, a w ZSRiO w Jagarzewie nowoczesnych pojazdów rolniczych.

Dni Otwarte szkół ponadpodstawowych to ważne wydarzenie przedstawiające ofertę edukacyjną, możliwości kształcenia, poznanie bazy dydaktycznej, warunków nauki oraz pracy. To tez bardzo dobry czas i okazja do rozmów z uczniami, nauczycielami i skorzystania z przygotowanych przez szkoły ciekawych aktywności.

W powiecie nidzickim odbędą się Dni Otwarte w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Nidzicy – 27 kwietnia, a w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy – 30 maja.

Adriana Waśk


18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page