top of page
Szukaj

Jesień w ODN

Od początku rok szkolnego 2020/2021 nasi doradcy przygotowali dla Państwa wiele ciekawych szkoleń i spotkań tematycznych. W związku z pandemią większość z nich odbywała się na platformie internetowej JitsiMeet, w specjalnie utworzonych pokojach spotkań. Poniżej krótka fotorelacja z tego, co się u nas działo.


To tylko część z przeprowadzonych form wsparcia nauczycieli przez naszych doradców. Odbyło się także kilka szkoleń rad pedagogicznych, między innymi w ramach wspierania szkół piszących programy naprawcze.

We wrześniu do naszego grona dołączył doradca metodyczny matematyki szkół ponadpodstawowych- Pan Artur Suwiński. Jesienią powitaliśmy również doradcę metodyczną języka polskiego, WOS, historii szkół podstawowych- Panią Aleksandrę piasecką oraz doradcę metodycznego przedmiotów zawodowych Pana Piotra Jastrzębowskiego. Dziękujemy za odczytywanie naszych wiadomości ofertowych, przesyłanym na e-maila Państwa placówek.


Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na facebooku i korzystania z propozycji szkoleniowych.

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Niepożądane zachowania dzieci i młodzieży

W swojej pracy zawodowej lub też życiu codziennym spotykamy się z różnymi trudnymi reakcjami dzieci, które w ogólnym ujęciu można rozumieć jako „zachowanie niepokojące”. Impulsywność reakcji w odpowie

Comentários


bottom of page