top of page
Szukaj
  • izosia

Nowe wieści o projekcie LOWE

W miniony weekend w Ośrodku Rewita w Marózie, odbył się zjazd Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji działających na terenie województwa Warmińsko- Mazurskiego. Każdy Ośrodek opowiedział o swoich działaniach, sukcesach i pomysłach na przyszłość.

Nasz Ośrodek LOWE, działający przy Powiatowym Ośrodku Rozwoju Edukacji w Nidzicy ma powody do radości. Pomimo pandemi przeszkoliliśmy 479 osób dorosłych z naszego powiatu z wymaganej liczby 200. Mamy nowe pomysły na szkolenia o czym będziemy informować w mediach społecznościowych i na plakatach. Zapraszamy do śledzenia naszej działalności.

Na spotkaniu obecny był wiceprezes firmy Amikus, odpowiedzialnej za Grant, Pan Adam Kozłowski.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Przewodniczący Rady Powiatu Pan Andrzej Bróździński, Starosta Powiatu Pan Marcin Paliński, Kierownik Wydziału Oświaty, Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego Pani Jolanta Tymińska oraz Skarbnik Powiatu Pani Renata Mróz.

Kordynatorzy Grantu Pani Magdalena Bobkowska i Pan Jerzy Fiałek przygotowali miłą niespodziankę wręczając pamiątkowe medale władzom naszego Powiatu oraz koordynatorom poszczególnych Ośrodków LOWE.

Odbyły się warsztaty informatyczne, wymiana doświadczeń. Był też czas na relaks. W rytmie szant odbył się rejs jachtem po jeziorze. Wysłuchaliśmy legend mazurskich. Rozbawieni wróciliśmy na ląd.

Czekamy na następne spotkania.20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page