top of page
Szukaj
  • izosia

Podsumowanie „Projektu innowacyjno- wdrożeniowego w zakresie wsparcia międzysektorowego"

28 czerwca 2023 r. w Ośrodku „Rewita” w Marózie odbyła się konferencja podsumowująca działania „Projektu innowacyjno- wdrożeniowego w zakresie wsparcia międzysektorowego dla dzieci, uczniów i ich rodzin”, który od września 2022 r. realizowany był przez PORE w Nidzicy, we współpracy z wieloma instytucjami i specjalistami z naszego powiatu.

Spotkanie miało na celu prezentację efektów działań projektowych oraz zachęcenie wszystkich obecnych na spotkaniu przedstawicieli różnych sektorów do podejmowania dialogu i współpracy na rzecz wspierania dzieci, uczniów oraz rodzin, zamieszkujących powiat nidzicki.

Działanie było jednym z planowanych przedsięwzięć finansowanych ze środków rządowego projektu wsparcia międzysektorowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marcin Paliński Starosta Powiatu Nidzickiego.

Dziękujemy za obecność przybyłym przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego, służby zdrowia, pomocy społecznej, oświaty oraz organizacji pozarządowych. Razem możemy więcej dla dobra drugiego człowieka.

40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page