top of page
Szukaj

Sieć współpracy doradców zawodowych powiatu nidzickiego

5 października br. odbyło się spotkanie sieci współpracy doradców zawodowych w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nidzicy. Licznie przybyli uczestnicy spotkania to pedagodzy szkół, nauczyciele oraz po raz pierwszy doradcy zawodowi z PUP i MCK – OHP  w Nidzicy.


Spotkanie miało charakter roboczy. W związku z kolejną edycją Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 16 – 22 Październik uczestnicy spotkania zostali poinformowani o najważniejszych wydarzeniach i zadaniach. Wspólnie ustalono warsztaty oraz spotkania z uczniami, które odbędą się w szkołach ponadgimnazjalnych w powiecie nidzickim. Uczestnicy sieci uzyskali również informacje o projekcie – Zewnętrzne wsparcie szkół i placówek kształcenia zawodowego w realizacji doradztwa zawodowego (więcej informacji o projekcie na stronie www.wmdzs.pwsz.elblag.pl) oraz informacje o konferencji – Doradztwo zawodowe w szkole 8 listopad (www.wmodn.elblag.pl). Prowadząca spotkanie p. Adriana Waśk przedstawiła ofertę Poradni P-P na rok szkolny 2017/2018.


W dalszej części spotkania doradcy zawodowi chętnie wymieniali się informacjami, własnymi pomysłami i spostrzeżeniami  dotyczącymi obszaru doradztwa zawodowego.


Nasza sieć wzbogaciła się o dwie instytucje, liczymy na współpracę kolejnych szkół i placówek edukacyjnych w naszym powiecie.

koordynator powiatowy Adriana Waśk

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page