top of page
Szukaj

Sieci Współpracy i Samodoskonalenia

14 stycznia 2020 roku ostatni raz przed feriami zimowymi w siedzibie PORE spotkali się nauczyciele – pedagodzy, by po raz kolejny uczestniczyć w cyklicznych zajęciach Sieci Współpracy i Samodoskonalenia. Tym razem oprócz ważnych informacji organizacyjnych i spraw bieżących prowadząca zajęcia zaproponowała uczestnikom temat: Zmieniający się mózg nastolatka i zaczerpnięty z internetu wykład dr Marka Kaczmarzyka (specjalisty w tej dziedzinie). Omówione treści związane z neurorozwojem adolescenta  przybliżyły nas jeszcze bardziej do zrozumienia tego „burzliwego, pełnego naporu”okresu życia i zmian w zachowaniu dzieci.


Niespodzianką była dla nas wizyta Pani Marty Bonalskiej (nauczyciel, oligofrenopedagog)  ze swoimi uczennicami. Na krótką chwilę Pani Marta i dziewczynki zagościły w naszej sali, by podzielić się z nami wydrukowanymi  na małych karteczkach dobrymi myślami i cukierkami. Wspaniała inicjatywa i jednocześnie psychoedukacja dla dzieci.

Dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania za ich obecność, uwagę i zaangażowanie. Kolejne zajęcia odbędą się 18 lutego 2020 r.


Izabela Zimnicka- Maculewicz
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page