top of page
Szukaj
  • izosia

Spotkanie sieci doradców zawodowych powiatu nidzickiego

30 września b.r. odbyło się spotkanie sieci doradców zawodowych w Powiatowym Ośrodku Rozwoju Edukacji w Nidzicy.

Jak co roku o tej porze uczestniczący doradcy zawodowi ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych spotkali się, aby wspólnie opracować plan działań na przyszły rok szkolny. Tematem wiodącym była organizacja wydarzeń dotyczących tegorocznego przedsięwzięcia - Warmińsko – Mazurski Tydzień Kariery. Wspólnie opracowano wstępnie planowane działania oraz pomysły dotyczące tej ważnej inicjatywy.

Na spotkaniu prowadząca p. Adriana Waśk przekazała informacje o ofercie Poradni P-P na ten rok szkolny, szczególnie zwróciła uwagę na różne formy pomocy kierowane do uczniów, nauczycieli i rodziców. Inne przekazane informacje dotyczyły ciekawych i przydatnych kursów, webinariów dla doradców zawodowych oraz stron www. o tematyce szkolnej, doradczej i wychowawczej.

W spotkaniu uczestniczyła p. Mariola Koziarz – doradca zawodowy MCK w Nidzicy, która już od wielu lat współpracuje z Poradnią. P. Mariola m.in. przedstawiła aktualną ofertę swojej placówki, realizowane projekty, formy pomocy dla uczniów i inne zajęcia warsztatowe przeznaczone dla uczniów w szkole ponadpodstawowej.

Spotkanie jest zawsze dobrym momentem, aby podzielić się własnymi spostrzeżeniami, pomysłami, ale również wiedzą i doświadczeniem, czego nie zabrakło i tym razem na spotkaniu sieci doradców zawodowych.

Adriana Waśk,

powiatowy koordynator doradztwa zawodowego powiatu28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page