Szukaj

AKTUALNY WYKAZ DYŻURÓW DORADCÓW METODYCZNYCH

Drodzy nauczyciele! Serdecznie zapraszamy na konsultacje z naszymi doradcami metodycznymi. Od niedawna mamy w naszym gronie nowego doradcę metodycznego z zakresu matematyki na poziomie szkół ponadpodstawowych. Pan Artur Suwiński na co dzień pracuje w nidzickim Zespole Szkół Ogólnokształcących. Jesteśmy przekonani, że jego wiedza i wieloletnie doświadczenie przydadzą się we wspólnym tworzeniu dobrej jakości kształcenia w naszym regionie.


Grafik dyżurów doradców metodycznych PORE ODN w Nidzicy w roku szkolnym 2020/2021

  • Marta Bonalska- Kształcenie specjalne, tel. 516990312, m.bonalska@pore-nidzica.pl, dyżur w PORE ODN w Nidzicy ul. Wyborska 12, poniedziałek godz. 14:45-15:30

  • Alina Czajka- Język polski, tel. 662062648, a.czajka@pore-nidzica.pl, dyżur w ZSZiO w Nidzicy, ul. Jagiełły 3, wtorek godz. 15:15-16:00

  • Dorota Kierzkowska- wychowanie przedszkolne, tel. 607993403, d.kierzkowska@pore-nidzica.pl, dyżur w Przedszkolu nr 4 w Nidzicy, ul. Krzywa 7, wtorek godz. 15:00-16:00

  • ks. Andrzej Midura- Religia, tel. 608251091, a.midura@pore-nidzica.pl, dyżur w sali Wieczernik w kościele Miłosierdzia Bożego w Nidzicy, ul. Konopnickiej 15, czwartek godz. 14:00-14:45

  • Marek Nachtygal- Wychowanie fizyczne, tel. 501526115, m.nachtygal@pore-nidzica.pl, dyżur w Szkole Podstawowej nr 2 w Nidzicy, ul. Barke 3, środa, godz. 16:00-16:45

  • Dorota Ojrzyńska- Edukacja wczesnoszkolna, tel. 660745017, d.ojrzynska@pore-nidzica.pl, dyżur w Szkole Podstawowej nr 1 w Nidzicy, ul. Kopernika 1, wtorek 14:15-15:00

  • Sabina Reguła- Język mniejszości narodowej, tel. 503008106, s.regula@pore-nidzica.pl, dużur w ZSO Nidzicy, ul. Jagiełły 1, środa godz. 14:30-16:00

  • Agnieszka Brodniewicz- Język angielski, tel. 506922348, a.brodniewicz@pore-nidzica.pl, dyżur w Szkole Podstawowej nr 1 w Nidzicy, ul. Kopernika 1, poniedziałek godz. 14:15-15:00

  • Artur Suwiński- Matematyka, tel. 662649738, a.suwinski@pore-nidzica.pl, dyżur w ZSO Nidzicy, ul. Jagiełły 1, środa godz. 15:30-16:15

Dodatkowo doradcy są do Państwa dyspozycji w poniedziałki w godz. 15:30-16:15 w siedzibie PORE w Nidzicy

14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie