top of page
Szukaj
  • izosia

Fotorelacja z Obchodów 50-lecia Poradni

21 pażdziernika 2022 roku na sali rycerskiej nidzickiego zamku świętowaliśmy Ważny Jubileusz- 50 lat istnienia Poradni. Naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Starosta Marcin Paliński wspólnie z Członkami Zarządu- Lechem Brzozowskim i Krzysztofem Zdziarskim, Przewodniczącym Komisji Oświaty Ryszardem Kumelskim, radną Rady Powiatu w Nidzicy Ewą Krzyżewską, Kierownik Wydziału Oświaty, Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego Jolantą Tymińską oraz Inspektor Oświaty Małgorzatą Jarką oraz Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Olsztynie Pani Anna Zdaniukiewicz, emerytowani pracownicy Poradni, dyrektorzy placówek oświatowych powiatu nidzickiego, nauczyciele, przedstawicitcie jednostek podległych Staroście nidzickiemu i związków zawodowych nauczycieli, księża, radni i przyjaciele Poradni.

Wielu znakomitych zaproszonych gości za wieloletnią współpracę z Poradnią otrzymało medale i statuetki, Pan Starosta Marcin Paliński otrzymał kryształową kulę. Po części oficjalnej oraz wręczeniu podziękowań przyszedł czas na piękny wokalno- instrumentalny występ duetu Jagody Łubińskiej oraz Marcina Bąkowskiego. O wzorcach rodzinnych, postawach rodzicielskiech i kształtowaniu się osobowości młodzieży mówił psycholog i psychoterapeuta z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Różanymstoku Karol Domagała. Uroczystość dopełnił szwedzki stół w wykonaniu pracowników nidzickiego Bistro Kwadrans i przepiękny tort.

I tak na kolejne lata i jubileusze życzmy sobie, by praca w Poradni była naszą pasją, misją i służbą na rzecz drugiego człowieka, by łączyła nas radosna i twórcza atmosfera.

Izabela Zimnicka- Maculewicz


26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page