top of page
Szukaj

Sieć Współpracy i Samodoskonalenia dla pedagogów szkolnych i logopedów 2019

17 grudnia b.r. podczas spotkania  Sieci Współpracy i Samodoskonalenia dla pedagogów szkolnych i logopedów uczestniczący w spotkaniu nauczyciele  ponownie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę w zakresie udzielania wsparcia i pomocy pedagogicznej w szkole  uczniowi mającemu tiki i zespół Tourette’a.  Aktualne spotkanie było bowiem kontynuacją, czyli niejako II częścią zajęć, poświęconych wyżej wspomnianej tematyce. Powróciliśmy pokrótce do prezentacji, by odtworzyć poprzednim razem omawiane treści i następnie obejrzeliśmy wykład mgr Agnieszki Małek – specjalistki  w leczeniu tików. Znaleźliśmy również czas na wspólne rozmowy, ustalenie ważnych terminów spotkań w szkołach, wymianę informacji.


Po spotkaniu Jan Żeszko (pedagog poradni) dla kilku zainteresowanych nauczycieli- pedagogów szkolnych omówił zasady diagnozowania testem pedagogicznym uczniów w wieku 10-12 lat i interpretacji  otrzymanych wyników.


Wszystkim nauczycielom uczestniczącym w spotkaniu  serdecznie dziękujemy, cieszymy się z Waszej aktywności i współpracy. I już teraz zachęcamy do udziału w kolejnym styczniowym spotkaniu.       Izabela Zimnicka- Maculewicz

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page