top of page
Szukaj

Spotkanie Wojewódzkiej Sieci Powiatowych Koordynatorów Doradztwa Zawodowego

21 lutego b.r w Szkole Podstawowej nr 14 w Olsztynie odbyło się kolejne spotkanie Wojewódzkiej Sieci Powiatowych Koordynatorów Doradztwa Zawodowego.


Licznie przybyłych uczestników przywitały: p. Dyrektor Grażyna Dywańska – Kuratorium Oświaty oraz p. Dyrektor dr Danuta Oleksiak – ODN Elbląg.


Pani  Dyrektor G.Dywańska w imieniu Kuratora Oświaty w Olsztynie złożyła wszystkim koordynatorom podziękowania za zaangażowanie i współpracę. Następnie  przedstawiła zadania projektu realizowanego przez ORE, zachęcała do złożenia oferty na powiatowych trenerów – liderów w zakresie doradztwa zawodowego. Przekazała również informacje na temat organizowanych w naszym województwie seminariów branżowych, ważnych konferencji i szkoleń.


Drugą część spotkania pod tytułem „Działaj – wzmacniaj i angażuj. Rola powiatowych sieci doradztwa zawodowego w procesie wdrażania doradztwa do szkół podstawowych” poprowadziła pani Dyrektor ODN w Elblągu dr Danuta Oleksiak.


Na spotkaniu omówiono i podsumowano dotychczas przeprowadzone działania w poszczególnych powiatach. Wspólnie ustalono zadania na drugi semestr obecnego roku szkolnego m.in. zajęcia dla rodziców, organizowanie wycieczek zawodoznawczych, organizowanie spotkań dla powiatowych sieci współpracy.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page