top of page
Szukaj

Szanowni doradcy zawodowi sieci współpracy powiatu nidzickiego !

Na wstępie dziękuję za przesłane informacje o Waszych działaniach przeprowadzonych w ramach OTK. Na naszym ostatnim spotkaniu wspominałam, że w każdym roku szkolnym są ustalane przez wojewódzkiego koordynatora p. D. Oleksiak w porozumieniu z W – M Kuratorium Oświaty różne działania na rzecz uczniów, rodziców. Tak jak w poprzednim roku, tak również  i w bieżącym zachęcam do zorganizowania w Waszych szkołach, placówkach zajęć pt. Zawodowo o zawodach (np. wycieczki do zakładów pracy, spotkania z przedstawicielami zawodów, konkursy) oraz Zawodowy Rodzic (warsztaty, zajęcia, spotkania informacyjne).


Na koniec roku szkolnego będę prosiła Was o informacje zwrotne dotyczące Waszych pomysłów na powyższe tematy.


Ruszył już oficjalnie projekt dla szkół zawodowych „Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi”. Realizatorem jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu.  Strona projektu http://wimdzs.pwsz.elblag.pl/, tutaj znajdują się podstawowe informacje dotyczące projektu.


W tym roku kalendarzowym zamiast wspólnego spotkania naszej sieci zapraszam na punkt konsultacyjny 19 i 20.12.2017r. godz. 12.00 – 13.00. Następne spotkanie planuję zorganizować w lutym. Zastanówcie się nad tematyką naszych spotkań, propozycjami i innymi formami pomocy dla naszej sieci. Dziękuję za Waszą współpracę i zaangażowanie.

Życzę spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Ada Waśk

powiatowy koordynator

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nidzicy

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page