top of page
Szukaj

Zasady ogólne pobytu na terenie PORE w Nidzicy.

Zaktualizowano: 31 lip 2020

Zasady ogólne pobytu na terenie PORE w Nidzicy oraz przeprowadzania badań w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej.

Drodzy Rodzice !!!!


Podczas osobistego kontaktu w Poradni obowiązuje reżim sanitarny oraz ogólne wytyczne przeciwepidemiczne GIS z dnia 30 kwietnia 2020 r. dlatego będziecie Państwo poproszeni o wypełnienie ankiety dotyczącej aktualnego stanu zdrowia.

Pamiętajmy o maseczkach, rękawiczkach i dezynfekowaniu rąk przed wejściem do Poradni


Rodzicu !!!

Dbając o zdrowie Twojego dziecka prosimy o wyposażenie go w osobiste przybory do pisania (długopis, ołówek, także kredki w przypadku dzieci młodszych) niezbędne do przeprowadzenia diagnozy.

Terminy diagnoz będziemy z Państwem ustalać indywidualnie w kontakcie telefonicznym.

W pierwszej kolejności specjaliści Poradni będą przeprowadzać badania psychologiczno – pedagogiczne w kierunku kształcenia specjalnego, zajęć rewalidacyjno – wychowawczych, indywidualnego rocznego przygotowania przedszkolnego oraz indywidualnego nauczania.

Pozostałe formy wsparcia i pomocy psychologiczno – pedagogicznej prowadzone są nadal w formie zdalnej.

Specjaliści są dla Was dostępni pod numerem telefonu 89 6253139

Wszystkie opinie i orzeczenia wydawane są na pisemny wniosek rodzica/opiekuna prawnego dziecka/ucznia/ pełnoletniego ucznia dostarczony bezpośrednio do sekretariatu Poradni (w godz. 7:30 – 15:30) lub złożone w skrzynce podawczej, znajdującej się w budynku Poradni. Rodzicu!


W razie jakichkolwiek wątpliwości co do Swojego stanu zdrowia i zdrowia twojego dziecka prosimy, przełóż decyzję o przyjściu do Poradni i #zostanwdomu !

Dbajmy o siebie !!!!

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page