top of page
Szukaj

SPOTKANIE PAKTU DLA ROZWOJU PORADNICTWA ZAWODOWEGO

22 lutego 2019 roku na terenie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie odbyło się coroczne spotkanie sieci PAKTU dla Rozwoju Poradnictwa Zawodowego. Spotkanie było podsumowaniem działalności zespołów zadaniowych w roku 2018 oraz zaplanowaniem zadań na rok 2019.

Prowadząca pani Bożena Piątek –wojewódzki koordynator PAKTU przedstawiła m.in. sprawozdanie z Tygodnia Kariery, podziękowała za zaangażowanie tak wielu instytucji i placówek w województwie warmińsko – mazurskim.


W trakcie spotkania wygłoszone zostały również wykłady pt.„Wpływ środków psychoaktywnych oraz innych niebezpiecznych substancji zawartych w dopalaczach i suplementach diety na funkcjonowanie człowieka” – Radosław Gruss – Kierownik Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej, Wojewódzka Stacja SanitarnoEpidemiologiczna w Olsztynie oraz „Ekonomia społeczna – istota i formy prawne” – Dariusz Węgierski – Prezes Zarządu Stowarzyszenia WAMA-COOP. Druga część spotkania odbyła się w formie pracy warsztatowej w siedmiu zespołach zadaniowych. Uczestnicy wspólnie planowali kolejne zadania na rok 2019.


W spotkaniu uczestniczyła pani Adriana Waśk – pracownik Poradni, w  PAKCIE – członek zespołu ds. edukacji.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


bottom of page