top of page
Szukaj

Szanowni Dyrektorzy!

Od 01 grudnia 2017 r. do końca lutego 2022 r. rozpoczyna się oficjalnie projekt:

 „Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi”. Realizatorem jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu. Projekt jest poświęcony zewnętrznemu wsparciu szkół i placówek kształcących w zawodach (podobny projekt był organizowany w 2011/2012r. przez KOWEZIU). Po wstępnych rozmowach z Waszymi pracownikami – pedagogami, nauczycielami i doradcami zawodowymi przekazałam wstępne informacje o projekcie, m.in. wytypowanie osób ze szkoły, które będą prowadziły doradztwo zawodowe w państwa placówce. W ramach projektu otrzymacie państwo wsparcie powiatowego doradcy – konsultanta. Dodatkowe atutu projektu to: studia podyplomowe z doradztwa zawodowego dla nauczycieli tych szkół, które wejdą w projekt, następnie wyposażenie specjalistyczne tzw. SPINKA (komputer z oprogramowaniem doradztwa zawodowego” na kilka stanowisk, drukarka, rzutnik, biurko, regał, nawet farby do pomalowania pomieszczenia…..) Wszystko bezpłatnie.


Informuję, że funkcjonuje strona projektu http://wimdzs.pwsz.elblag.pl/, gdzie znajdują się podstawowe informacje dotyczące projektu.


08 grudnia br. w PWSZ w Elblągu (AL. Grunwaldzka 137) o godz. 13.OO odbędzie się inauguracja projektu. W imieniu realizatorów zapraszam na to wydarzenie, a tym samym do skorzystania z dobrodziejstw tego projektu.


Adriana Waśk

powiatowy koordynator

doradca – konsultant powiatu nidzickiego

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nidzicy

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page