top of page
Szukaj

Witamy w Nowym Roku Szkolnym!

SZANOWNI RODZICE I NAUCZYCIELE!!!

Od maja b.r. wznowiliśmy działalność diagnostyczną, w związku z koniecznością wydawania orzeczeń i opinii niezbędnych do organizacji kształcenia dzieci i młodzieży odpowiedniego do ich potrzeb, a od września br. również działalność terapeutyczną, konsultacyjną, psychoedukacyjną.


Bardzo Państwa prosimy, o obowiązkowe dołączanie do wniosków i zgłoszeń stosownej dokumentacji medycznej oraz szkolnej (świadectwa szkolne, opinie wychowawców, nauczycieli przedmiotów, specjalistów)

W trosce o zdrowie Państwa, dzieci oraz pracowników Poradni, prosimy, aby na badania było przyprowadzane tylko zgłoszone dziecko oraz jeden opiekun. Miejscem oczekiwania jest poczekalnia na pierwszym piętrze (na klatce schodowej). Bardzo prosimy o zakładanie rękawiczek lub dezynfekcję dłoni i maseczek ochronnych zgodnie z zaleceniem Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dokumenty niezbędne do uzyskania opinii, orzeczenia wraz z załącznikami, można także (poza osobistym dostarczeniem) przesyłać listownie na adres placówki (Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nidzicy, ul. Wyborska 12).

48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page