top of page
Szukaj
  • izosia

Konferencja on-line

W dniu dzisiejszym (tj. 17.06.2021 r.) z inicjatywy Kuratorium Oświaty w Olsztynie, Starostwa Powiatu Nidzickiego oraz Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Nidzicy odbyła się konferencja on-line, pt. Współpraca szkoły z pracodawcami jako działanie wzmacniające jakość kształcenia zawodowego, podnoszące kompetencje ucznia i znaczenie rozwoju doradztwa zawodowego.

O tym jak ważna jest współpraca szkół z pracodawcami i samorządem lokalnym, jak realizowane jest kształcenie zawodowe w tym praktyczna nauka zawodu, co już zostało zrealizowane, jakie są potrzeby i możliwości oraz z jakimi trudnosciami spotyka się środowisko szkolne i pracodawców przedstawili prelegenci w swoich wystąpieniach. Uczestnicy tego wydarzenia to dyrektorzy, nauczyciele, doradcy zawodowi szkół podstawowych i ponadpodstawowych , doradcy zawodowi PUP i MCK w Nidzicy oraz pracodawcy. Wszystkim prelegentom, uczestnikom e-spotkania oraz Panu informatykowi za pomoc techniczną serdecznie dziękujemy.

Małgorzata Wilińska Dyrektor PORE w Nidzicy, koordynator doradców zawodowych Adriana Waśk oraz doradca metodyczny Piotr Jastrzębowski.

31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentar


bottom of page