top of page
Szukaj
  • izosia

Logopedyczne badania przesiewowe

Zaktualizowano: 28 wrz 2021

W dniu 08.09.2021 r. Pani logopeda Irena Kowalczyk przeprowadziła przesiewowe badania logopedyczne w Szkole Podstawowej w Rogożu. W badaniach brały udział dzieci 3,4,5 i 6- letnie, oczywiście za zgodą rodziców. Po badaniach Pani logopeda stworzyła listę dzieci, które potrzebują opieki logopedycznej ze względu na opóźniony rozwój mowy, parasygmatyzm i pararotacyzm. Dziękuję za miłe przyjęcie, pyszną kawę i ciasto.


W dniu 10.09.2021 r. na zaproszenie Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Waśniewie, Pani Irena Kowalczyk przeprowadziła logopedyczne badania przesiewowe w grupie przedszkolnej (3,4,5- latków) zerówce i w klasie I, również za zgodą rodziców, a ponadto 22 września b.r. pani logopeda byłą również w Szkole Podstawowej w Łynie, tam przeprowadziła badania w dwóch grupach przedszkolnych, zerwóce i w klasie I, II, III.


W tych trzech szkołach panuje bardzo miła, serdeczna atmosfera. Wnioski po badaniach przesiewowych są takie, że duża część dzieci musi być pod opieką logopedy w macierzystej szkole, a także intensywnie ćwiczyć aparat artykulacyjny i poszczególne głoski, utrwalać zadane ćwiczenia w domu pod opieką dorosłych.

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH DLA WAS, KOCHANE DZIECI! WSZYSTKO MOŻECIE I DUŻO OSIĄGNIECIE!

Dziękuję za bardzo miłe przyjęcie i poczęstunek.autor: Irena Kowalczyk

37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page