top of page
Szukaj
  • izosia

Spotkanie Sieci Doradców Zawodowych

21 marca b.r. w siedzibie PORE w Nidzicy odbyło się kolejne w tym roku szkolnym spotkanie sieci doradców zawodowych szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu nidzickiego.

Dokładnie w tym dniu zawitała do nas wiosna, a wraz z nią nowe wiosenne inspiracje, działania, wydarzenia planowane też w aurze wiosennej.

W spotkaniu wzięli udział doradcy ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz zaprzyjaźnieni od wielu, wielu lat doradcy zawodowi z MCK w Nidzicy.

Wspólnie omawiano tematy m.in. dotyczące organizacji  Dni Otwartych w szkołach ponadpodstawowych w Nidzicy, jak przygotować uczniów do udziału w tych wydarzeniach, zachęcić także rodziców.

Spotkanie jak zawsze było okazją do podsumowania przeprowadzonych dotychczas działań, m.in. Tydzień Kariery w naszym województwie. Doradcy uzyskali również informacje o organizowanych przedsięwzięciach, szkoleniach, seminariach planowanych w najbliższym czasie.

Spotkanie zakończyło się owocną współpracą, pomysłami w zakresie pomocy uczniom kl.VIII oraz uczniom ze szkół ponadpodstawowych (udział w projektach, praca na wakacje, wolontariat).

Dziękuję bardzo za udział doradcom w naszym spotkaniu.

Wszystkim życzę zdrowych, radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

 

Adriana Waśk8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page